Автобусні тури по Європі

З кожним роком автобусні тури Європою стають більш популярними і це не дивно ! Давайте з’ясуємо, чому ж саме такі подорожі приходять до душі туристам з усього світу! Подорожі Європою унікальні.

По-перше, відправившись подорожувати Європою Ви можете відвідати не одну країну. Це може бути і дві, і три, і навіть цілих сім країн одразу. Нова країна – нові враження, новий настрій та багато нових фото.

По- друге – це достатньо бюджетний варіант відпочинку. Автобусних турів Європою велике різноманіття на будь – який смак і гаманець. Ціни залежать від кількості днів в турі та звичайно, від кількості відвідуваних країн.

По- третє – автобусні тури і доступні, і комфортні. Багато туристів хвилюється стосовно зручності таких турів, адже вони передбачають кількагодинні переїзди, але ми хочемо Вас заспокоїти, сучасні автобуси дуже комфортні, а дороги безпечні. Не бажаєте ночувати сидячи? І це не проблема! Багато автобусних турів сплановано так, що нічний переїзд просто відсутній і Ви зможете переночувати в зручному ліжечку готеля, перед наступним яскравим днем в прекрасній Європі.
Вас турбують Візи? І це дрібничка. Для кожного з обраних Вами турів легко та швидко відкриваються віза, тож Вам нічого турбуватися.

Якщо Ви мрієте про мандри до романтичного Парижу чи Італії, пристрасної Іспанії, консервативної, але сучасної Німеччини, то звертайтесь до нас прямо зараз. Ми знайдемо для Вас найбільш вигідний, зручний та цікавий варіант. Відкрий світ вражень з AV-TOUR!